LED Trička

Jak fungují LED trička?

Používáme elektroluminiscenční (EL) panely na osvětlení designu na nejvyšší možnou kvalitu LED triček . Tyto panely jsou připojeny k oděvu přes suchý zip. Můžeme vyrobit LED panel zvukově senzitivní nebo automaticky blikající. Vše záleží na vašich preferencích. Když je panel vypnutý, led tričko vypadá jako obyčejné sítotiskem potištěné tričko.

LED panel je sám o sobě velmi tenký podobný proužku, nebo listu papíru, ale na dotyk jako vinyl nebo pergamen. Panely jsou odolné proti vlivům počasí, nemohou být však zcela ponořené pod vodou. Je třeba být opatrný, protože jsou velmi snadno ohebné.

LEDtričká jak to funguje

Jako je tričko napájeno?

Napájení je prostřednictvím 4x AAA baterií. Naše speciálně konstruované LED panely mají několik konektorů na řízení různých prvků displeje. Tyto konektory jsou spojeny s kabelovou stuhou pro připojení panelu k bateriím. Naše ovládací skříňka je malá a nenápadná, vkládaná do skrytého kapsy v tričku. LED panel musí být připojen k baterii, aby se tričko rozsvítilo. Panely využívají LED paprsek, který prosvěcuje skrz materiál, takže design se rozsvítí na animovanou displej.

Vytvoříme Vám LED panel dle Vašich představ

Vyplňte náš objednávkový formulář a vytvořte si LED tričko . Naši designéři pracují ruku v ruce s Vámi k vytvoření Vašeho designu tak jak si přejete. Pokud hledáte jak uvést svou značku, nebo událost na trh nezapomenutelným způsobem, pak jsou naše LED trička s vlastním logem ideálním řešením pro vás.

LED trička panel

Další otázky o LED tričkách s vlastním logem či vzorem můžete najít zde ...