LED Trička

Nejčastější dotazy

Jak to funguje?

Využívá se zde elektroluminiscenční technologie. LED panel je vyroben z tenkého a pružného materiálu. To znamená, že pokud budete nosit toto tričko, máte přesně stejný pocit, jako když nosíte klasické tričko. LED panel je připojen k tričku pomocí suchého zipu. Mini řídící jednotka je k dispozici samostatně a může být připnutá i na opasek, nebo vložená ve vnitřním kapse na tričku. Pro ovládání citlivosti na zvukové podněty, máte k dispozici potenciometr přímo na ovládací jednotce.

Mohu si zvolit, jak by mělo svítit logo - zvukově senzitivní nebo automatické blikání?

Ano, máte dvě možnosti, jak mohou trička svítit (zvukově senzitivní nebo automatické blikání). Technologie Sound sensor může spustit svícení jakýmkoli zvukem (tlesknutí, mluvené slovo, nebo hudbou). Vaše logo bude svítit v 5 animovaných sekvencích.

Jak je napájen LED panel a jak dlouho vydrží svítit?

Je napájen 4 AAA 1,5 bateriemi. Výkon baterií je cca po dobu 10-14 hodin v závislosti na délce doby používání, nebo v závislosti na značce baterií.

Jak mohu čistit ed tričko?

LED tričko lze snadno vyprat. Stačí odpojit LED panel s kabelem a ovládací jednotkou a vybrat jejich z trička. Pak můžete dát prát samotné tričko do pračky.

Je design na LED panelu na tričku dobře viditelný i za denního světla?

Ano! Vaše logo na LED panelu na tričku je elektroluminiscenčních materiálu, který při osvětlení LED světly v zadní části přenese obraz přes podsvícení. To znamená, že design je stále viditelný i ve světle, v noci je dojem ještě efektnější.

Jaká je maximální velikost LED panelu na tričku?

Maximální velikost LED panelu na tričkách je 20x20cm. Nemůžeme vyrobit větší velikost, protože ovládací skříňka s 4x AAA bateriemi nemůže napájet větší LED panel. Standardní velikost LED panelu je cca 20x14cm (v závislosti na poměru stran).

Jaké barvy a styly triček nabízíte?

Nabízíme jen černá trička vyrobené ze 100% bavlny (Velikost S-XXXL). V případě větší individuální zakázky je možné použít i bílá trička. V nabídce máme klasické mužské, klasické ženské trička a dětské trička.

panske led tricka velkostdamske led tricka velkost

Jaké je minimální množství triček pro 1 objednávku?

Minimální objednávka je 5 ks LED triček s vlastním vzorem. Čím víc objednáte, tím levnější bude jednotková cena trička.

Je nějaký zřizovací poplatek za výrobu LED triček?

Ne, platíte jen cenu za LED trička a přepravní náklady v závislosti od dodací země.