LED Trička

VOP

Okolnosti vylučující odpovědnost firmy

Jakýkoliv typ kontaktu s elektronickým obvodem může způsobit vážnou újmu na zdraví. Udržujte produkty od malých dětí. Blikající výrobky mohou vyvolat epilepsii.

OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI

Naše výrobky nejsou určeny pro děti do 5 let. Společnost Media Leaders sro není zodpovědná za škody v důsledku nedbalosti a zneužitím výrobků.

DOBA VÝROBY

Doba výroby LED triček s vlastním logem je obecně 7- 14 dní od data objednávky v závislosti na celkovém objemu LED triček.

MOŽNOSTI PLATBY

Přijímáme všechny platby přes PayPal, kreditní karty (Maestro, Visa, atd) a platbu bankovním převodem. Za účelem zpracování objednávky, je vyžadována platba předem.

DOPRAVA

Všechny výrobky jsou dodávány prostřednictvím kurýrní společnosti GLS.

 

Výrobní proces

Všechny výrobky jsou vyráběny na zakázku, dle Vašich požadavků. Výroba nových led triček s vlastním logem běžně začíná 24 hodin od přijetí Vaší platby a potvrzení. V případě, že budete muset změnit nebo zrušit objednávku, budeme se snažit vynaložit veškeré úsilí, abychom vyhověli Vašemu požadavku. Nicméně objednávka nesmí být zrušena nebo změněna, pokud je již zadána ve výrobě. Doporučujeme vám, abyste nás okamžitě kontaktovali, pokud potřebujete změnit nebo zrušit objednávku. Náš e-mail je info@led-tricka.cz a naše telefonní číslo je +421 907 211 712.

Pokud máte jakékoli další otázky napište nám na adresu: info@led-tricka.cz

 

Reklamační řád

Pokud jsou produkty, které jste dostali poškozené nebo vadné, prosím, kontaktujte nás co nejdříve. Poškození nám musí být nahlášeny do 5 pracovních dnů od obdržení zásilky. Doporučujeme vám zkontrolovat zboží ihned po obdržení zásilky. Pokud nás kontaktujete v dostatečném časovém předstihu, buď Vám nahradíme vadný výrobek nebo vrátíme cenu výrobku. Konečné rozhodnutí výměny produktu nebo vrácení peněz bude provedeno s ohlédnutím na žádost zákazníka. Pokud produkt, který jste obdrželi, není produkt, který jste si objednali, kontaktujte nás co nejdříve. Pokud se vám nepodaří informovat naši společnost do 5 pracovních dnů od obdržení tohoto produktu, naše společnost Vám nebude moci vrátit nebo vyměnit Vaše zboží.

Upozornění: Můžeme požádat o zaslání výrobků zpět na kontrolu. Musíte zaslat daný výrobek zpět do 5 pracovních dnů od kontaktování za účelem získání návratnosti v plné výši.

Upozornění: Naše výrobky jsou vyráběny na zakázku a nemohou být vráceny nebo proplaceny z jakéhokoli jiného důvodu než při chybném výrobku. Můžeme požádat o obrázky z vadných výrobků nebo požadovat, aby zákazník zaslal dotčený výrobek zpět. Nejsme zodpovědní za poškození v průběhu přepravy. Snažíme se dodávat nejlepší možné služby pro naše zákazníky. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se doručení, vrácení, nebo o produktu, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na info@led-tricka.cz

 

Záruka

Na co se vztahuje?

Záruka se vztahuje na produkty, které jsou bez vad materiálu a zpracování při normálním používání a údržbě pro období začínající od data zakoupení a trvá 24 měsíců.

Na co se nevztahuje?

Tato omezená záruka je podmíněna řádným užíváním produktů. Tato omezená záruka se nevztahuje na: chyby nebo poškození způsobené nehodou, zneužitím, abnormálním použitím, za abnormálních podmínek, nesprávným skladováním, vystavení vlhkosti, písku nebo špíně.

Jaké jsou povinnosti Media Leader sro?

V průběhu záruční doby 24 měsíců, za předpokladu, že výrobek je vrácen zpět v souladu s podmínkami této limitované záruky, Media Leaders sro opraví nebo vymění výrobek, podle vlastního uvážení, a to bez poplatku. Media Leaders sro může použít nové díly, nebo součásti při opravách jakéhokoliv produktu, nebo jej může nahradit kompletně novým výrobkem.